HIPERION

Samo opušteno i budi ono što jesi

PrijemPrijem  PortalliPortalli  KalendarKalendar  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

Fk Vojvodina

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
djura

Broj poruka : 210
Datum upisa : 07.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Čet Jan 10, 2008 11:59 pm

Jajara ::
ma idite u kurac ....
evo necemo ti vise spamovati temu

:psst:
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Wookie

Muški
Broj poruka : 722
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Uto Jan 15, 2008 3:05 am

Ime teme se menja u fk vojvodina ! sve gluposti koje ste napisali sam pobrisao molio bih vas da se pridrzavate teme ! hvala
Nazad na vrh Ići dole
djura

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Uto Jan 15, 2008 8:01 pm

Sto obrisa one visokoumne postove o plinskim stalama ?
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
BLEK
BLEK

Muški
Broj poruka : 17737
Godina : 44
Datum upisa : 13.11.2007

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Uto Jan 15, 2008 9:31 pm

Na ovoj temi sad ima 4 kvalitetna moderatora ...Baš me zanima kako će tema ići

Muški

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Uto Jan 15, 2008 10:46 pm

Zvezda izvisila za Kačara i Despotovića

Upravni odbor FK Vojvodina jednoglasno je u utorak uveče poručio Crvenoj zvezdi "ne damo Gojka Kačara i Ranka Despotovića".

Tehnički direktor Vojvodine Radisav Rabrenović rekao je za MONDO da je odluka doneta jednoglasno, a obrazloženje je da Kačar i Despotović vrede mnogo više od ponudjenih 2,6 miliona evra plus 25 odsto od njihovih budućih transfera.

Uz to uprava Vojvodine je još jednom poručila da ne namerava svojim igračima da pojačava beogradske klubove.

"Kačar i Despotović do daljeg ostaju igrači Vojvodine, a da li će možda otići u neki klub iz Evrope zavisi od tržišta", rekao je Rabrenović i za sredu najavio dolazak delegacije berlinske Herte u Novi Sad.

Time što je odluka o Kačaru i Despotoviću doneta jednoglasno demantovane su pojedine spekulacije u beogradskim medijima da je prvi čovek novosadskog kluba Ratko Butorović usamljen u nastojanju da dvojica najboljih igrača Voše ne pojačaju Crvenu zvezdu.

Rabrenović je za MONDO rekao i da posle Save Pavićevića u Novi Sad stiže i drugi igrač kulskog Hajduka Jovan Radivojević, kao i vezista Bežanije, nekadašnji član Partizana Vladan Vukajlović, odnosno štoper Sutjeske iz Nikšića Radović.

"Sa ta četiri igrača doveli smo ono što nam treba i eventualno ako ode Despotović potražićemo jednog špica", naveo je Rabrenović.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
djura

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Uto Jan 15, 2008 10:55 pm

Zvezda izvisila za Kačara i Despotovića

Upravni odbor FK Vojvodina jednoglasno je u utorak uveče poručio Crvenoj zvezdi "ne damo Gojka Kačara i Ranka Despotovića".

Tehnički direktor Vojvodine Radisav Rabrenović rekao je za MONDO da je odluka doneta jednoglasno, a obrazloženje je da Kačar i Despotović vrede mnogo više od ponudjenih 2,6 miliona evra plus 25 odsto od njihovih budućih transfera.

Uz to uprava Vojvodine je još jednom poručila da ne namerava svojim igračima da pojačava beogradske klubove.

"Kačar i Despotović do daljeg ostaju igrači Vojvodine, a da li će možda otići u neki klub iz Evrope zavisi od tržišta", rekao je Rabrenović i za sredu najavio dolazak delegacije berlinske Herte u Novi Sad.

Time što je odluka o Kačaru i Despotoviću doneta jednoglasno demantovane su pojedine spekulacije u beogradskim medijima da je prvi čovek novosadskog kluba Ratko Butorović usamljen u nastojanju da dvojica najboljih igrača Voše ne pojačaju Crvenu zvezdu.

Rabrenović je za MONDO rekao i da posle Save Pavićevića u Novi Sad stiže i drugi igrač kulskog Hajduka Jovan Radivojević, kao i vezista Bežanije, nekadašnji član Partizana Vladan Vukajlović, odnosno štoper Sutjeske iz Nikšića Radović.

"Sa ta četiri igrača doveli smo ono što nam treba i eventualno ako ode Despotović potražićemo jednog špica", naveo je Rabrenović.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
Wookie

Muški

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Sre Jan 16, 2008 12:48 am

Voša odbila ponudu Zvezde

Upravni odbor fudbalskog kluba Vojvodina jednoglasno je odbio ponudu Crvene zvezde za prelazak Gojka Kačara i Ranka Despotovića u beogradski tim. Potpredsednik kluba Mirko Dubroja rekao je novinarima posle sednice UO da je ponuda Crvene zvezde od 2,6 miliona evra i 25 odsto od budućih transfera za Kačara i Despotovića bila "korektna", ali da čelnici kluba veruju da reprezentativci iz Vojvodine vrede više.

Dubroja je najavio da će u sredu u Novi Sad doputovati predstavnici nemačke Herte, koji su takodje zainteresovani za ta dva igrača, kao i da će se UO novosadskog kluba o toj ponudi izjasniti kada je bude saslušao.

Dubroja je rekao i da je Vojvodina postigla dogovor sa trojicom novih igrača, Jovom Radivojevićem iz kulskog Hajduka, Vladanom Vukajlovićem iz Bežanije i Ilijom Radovićem iz Sutjeske o prelasku u novosadsku ekipu.

Vojvodinu je već ranije pojačao igrač kulskog Hajduka i reprezentativac Crne Gore Savo Pavićević.
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

Broj poruka : 468
Datum upisa : 18.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Ned Jan 20, 2008 11:27 pm

http://www.youtube.com/watch?v=BPNFnz0KM30&feature=related

Nazad na vrh Ići dole
43zla

Broj poruka : 204
Datum upisa : 14.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Pon Jan 21, 2008 10:40 am

Brenda Sterling ::

zilic uradio film :affraid:
iskreno.....ovo mi je malo smeshna pricha.....ako je triler ovakav...shta sme u dokumentarcu ima
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Pon Jan 21, 2008 11:35 am

43zla ::

iskreno.....ovo mi je malo smeshna pricha.....ako je triler ovakav...shta sme u dokumentarcu ima

Meni je simpa.........
Nazad na vrh Ići dole
djura

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Pon Jan 21, 2008 1:35 pm

[quote="43zla"]

iskreno.....ovo mi je malo smeshna pricha.....ako je triler ovakav...shta sme u dokumentarcu ima [/quote
Ne lazi nego lepo priznaj da bolji trailer i dokumentarac nisi u zivotu video
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Pon Jan 21, 2008 2:07 pm

[quote="djura"]
43zla ::

iskreno.....ovo mi je malo smeshna pricha.....ako je triler ovakav...shta sme u dokumentarcu ima [/quote
Ne lazi nego lepo priznaj da bolji trailer i dokumentarac nisi u zivotu video

Nazad na vrh Ići dole
Wosha

Muški
Broj poruka : 72
Godina : 36
Datum upisa : 21.11.2007

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Uto Jan 22, 2008 4:56 pm

http://www.youtube.com/watch?v=FvXowdz-PqU

Treba i ovaj film da izadje,mada lici na tesko komercijalno djubre..
Nazad na vrh Ići dole
djura

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Sre Jan 23, 2008 10:12 pm

najjace je sto sere nesto o Partizanu i Zvezdi i komunjarama a snimili su ga na JNA
Nazad na vrh Ići dole
VojvodaBGD

Muški
Broj poruka : 264
Godina : 31
Datum upisa : 23.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Sre Jan 30, 2008 10:06 am

Ode Buturovic u kurac....a sa njim i Vojvodina cela
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.sdf-srbija.org
Sirena
Razbijačica

Broj poruka : 4829
Godina : 22
Datum upisa : 14.11.2007

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Sre Jan 30, 2008 4:59 pm

PRIVEDEN RATKO BUTUROVIĆ,
PREDSEDNIK FK VOJVODINA

Policija je posle višemesečnog rada, lišila slobode predsednika FK 'Vojvodina' iz Novog Sada Ratka Butorovića [54], zbog samnje da je nameštao utakmice, saopstilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.

Lišeni su slobode i direktor Sportskog centra FK 'Vojvodina' Milan Čabrić [35] i trojica fudbalskih sudija, zbog sumnje da su izvršili krivična dela primanja i davanja mita i nameštanja rezulata na utakmicama.

MUP navodi i da su lišeni slobode sudije Mihailo Jeknić [45] i Borislav Kašanski [37], obojica iz Beograda i bivši sudija Goran Kovačić [37] iz Zemuna, zbog krivičnih dela primanja i davanja mita fudbalskim sudijama i nameštanja rezultata na utakmicama.

Osumnjičeni Butorović i Čabrić su, uz posredstvo Kovačića, uz novčanu nadoknadu fudbalskim sudijama Jekniću i Kašanskom, nameštali rezultate na utakmicama i tako osigurali FK 'Vojvodini' mesto u vrhu tabele, navedeno je u saopštenju.

Policija nastavlja rad na ovom slučaju, dodaje se u saopštenju.
Nazad na vrh Ići dole
Wookie

Muški

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Sre Jan 30, 2008 6:38 pm

VojvodaBGD ::
vazno je samo da se rad drzi aj ne seri !
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Čet Jan 31, 2008 4:20 pm

VojvodaBGD ::
vazno je samo da se rad drzi aj ne seri !

Ma bezveze...........
A najvise me je iznerviralo to teatralno hapsenje,jbg,niko nema prava da tako narusava neciju privatnost.
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
BLEK
BLEK

Muški

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Čet Jan 31, 2008 4:37 pm

To će njegovi Advokati fino da iskoriste i eto njega napolju već u ponedeljak

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Čet Jan 31, 2008 4:44 pm

CRNI ::
To će njegovi Advokati fino da iskoriste i eto njega napolju već u ponedeljak
I ja mislim,mozda i pre.......
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
BLEK
BLEK

Muški

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Čet Jan 31, 2008 4:46 pm

Ma to je samo predizborna farasa on je njihov čovek

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Čet Jan 31, 2008 10:16 pm

Mislim da im je cilj da sjebu Vosu,ipak se mi dobro kotiramo na tabeli.
Nazad na vrh Ići dole
Wosha

Muški
Broj poruka : 72
Godina : 36
Datum upisa : 21.11.2007

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Sub Feb 02, 2008 2:27 pm

Cim mi vojvodjani nesto ukrademo odma se digne prasina...
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Sub Feb 02, 2008 10:48 pm

Wosha ::
Cim mi vojvodjani nesto ukrademo odma se digne prasina...
Ma pitanje je da li je te kradje uopste bilo.Najavljuju ciscenje i u drugim klubovima,bas me zanima sta ce od svega toga biti?
Nakaradno je to sto su uradili sa tim javnim Batinim hapsenjem,tako teatralno,kao na filmu.Niko nema prava da narusava neciju privatnost.

FK Vojvodina: Uvek igramo čisto
|||| - 30.01.2008. - 12:53
Vest o hapšenju prvog čoveka Vojvodine Ratka Butorovića, fudbalere i stručni štab novosadskog kluba zatekla je na pripremama u Medulinu.

OGORČENJE Uz ogorčenje i nevericu zbog događaja u Novom Sadu, iz FK Vojvodina poručuju da su celu sezonu odigrali čisto i da ih vređa to što se ne ceni njihov znoj i trud.
Prema nezvaničnim informacijama, jedan od razloga privođenja Butorovića je i utakmica 16. kola tekuće sezone Meridijan Superlige Srbije (odigrana 12. decembra 2007. godine) u kojoj je Vojvodina u Lučanima pobedila Mladost 1:0.
"Kod nas je uvek sve bilo čisto. Fudbalerima je krivo što se sada u negativnom kontekstu pominje ta utakmica, a sami znaju koliko su truda, znoja i želje uložili da dobiju tu i svaku drugu utakmicu. Mi smo bukvalno izginuli da dobijemo tu utakmicu, koja je odlučena u finišu. Ne vidim nijedan razlog da se ta ili bilo koja druga naša utakmica sada dovodi u potanje, jer smo je dobili željom, angažovanjem. Mi ne priznajemo nerešen rezultat i zato uvek hoćemo pobedu, jer nam je cilj titula", rekao je tehnički direktor Vojvodine Radisav Rabrenović, koji je sa ekipom u Medulinu.
On je dodao da je bilo i drugih utakmica ove sezone koje je Vojvodina dobijala u poslednjim minutima ili je dolazila do boda u finišu utakmica i poručuje: "Da smo bilo šta radili nečasno pa mi bismo danas glat bili prvaci!".
"Pa, nama je sviran samo jedan penal za celu sezonu, a nijedan igrač protiv nas nije dobio crveni karton", istakao je tehnički direktor Vojvodine.
Rabrenović je preneo da igračima, naravno, nisu prijatne vesti koje dolaze iz Srbije, ali da su svi uvereni da će se, zajedno sa svojim predsednikom na čelu, na kraju sezone radovati tituli prvaka Srbije.
Nazad na vrh Ići dole
Wookie

Muški

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Uto Feb 05, 2008 2:39 am

ma sve je otislo u kurac vise necu ni ici da gledam fudbal ... ne ogu vise jbt poceo sam da sedim ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   

Nazad na vrh Ići dole

Fk Vojvodina
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» RK Vojvodina - SBD
» Vojvodina-CP 0:3