HIPERION

Samo opušteno i budi ono što jesi

PrijemPrijem  PortalliPortalli  KalendarKalendar  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Baba Jaga

Ženski
Broj poruka : 1
Godina : 28
Datum upisa : 31.01.2008

PočaljiNaslov: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Čet Jan 31, 2008 4:49 pm

Imam jednu zanimljivost za vas.Ako vam je vise dosadilo razdjeljenosti etnicko-nacionalnog porijekla pogledajte slijedeci link i ostavite komentar ako vam se dopalo.

http://slavenstvo.blogspot.com/
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://slavenstvo.blogspot.com/
VojvodaBGD

Muški
Broj poruka : 264
Godina : 31
Datum upisa : 23.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Čet Jan 31, 2008 5:59 pm

gluposti
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.sdf-srbija.org
Wookie

Muški
Broj poruka : 722
Godina : 30
Datum upisa : 07.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 4:35 pm

VojvodaBGD ::
gluposti
glupost je istina !
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
VojvodaBGD

Muški

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 6:20 pm

Wookie ::
gluposti
glupost je istina !

Nisam znao da se slazes sa tim ,,Paganskim nacelima,, to se svakako nece svideti tvojim drugovima komunistima,jer danas su pagani na drugoj strani....
Nazad na vrh Ići dole
Wookie

Muški

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 6:24 pm

gluposti
glupost je istina !

Nisam znao da se slazes sa tim ,,Paganskim nacelima,, to se svakako nece svideti tvojim drugovima komunistima,jer danas su pagani na drugoj strani....
ne razumem sto svi stavljate antifasiste u isti kos sa komunistima... a ti mi nisi jasan po ovom pitanju ako tezis nekim korenima i tim sranjima sto onda nisi pagan ? mislim srbi su do 7 veka bili pagani ! a hriscanstvo nam je nametnuto ...
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

Broj poruka : 468
Datum upisa : 18.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 6:47 pm

Da li vi uopste znate koje je pravo znacenje pojma komunuzam?
Nazad na vrh Ići dole
Sirena
Razbijačica

Broj poruka : 4829
Godina : 22
Datum upisa : 14.11.2007

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 6:55 pm

Brenda Sterling ::
Da li vi uopste znate koje je pravo znacenje pojma komunuzam?
Ocigledno ne! A iskrena da budem, ne znam ni ja!
Nazad na vrh Ići dole
Wookie

Muški

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 7:03 pm

ovde nikad nije bilo komunizma bio je neki umereni socializam ... i to morete briznati dobro je funkcionisao za vreme tileta ! e kad je Tile umro pocinju svadje oko vlasti (jedina greska je bila sto je tile bio dozivotni predsednik) jbg nikad se nije glasalo bilo je to skroz cudna stvar ... posle se vracaju Nacionalisti iz silnih argentina , australija i tako tih semalja i pocinju da sire mrznju tipa kako dozvoliti da nama hrvatima predsednik bude srbin ili obrnuto ... i tako je sve otilo u kurac .....
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 7:24 pm

Komunizam se sada spominje u negativnom kontekstu zato sto to nekima tako odgovara,inace je kao ideja idealno drzavno uredjenje besklasnog drustva gde su svi ljudi ravnopravni i jednaki.Kao ideja se javlja jos kod Platona.
Biti komunista,iskreno u dubini duse nije nista negativno i lose,naprotiv.
Nazad na vrh Ići dole
nerzjeger

Muški
Broj poruka : 326
Godina : 32
Datum upisa : 17.11.2007

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 7:27 pm

bravo wookie....ja sam prvi koji ću se odreči krščanstva i katolicizma! religija je uvijek bila uzrokom svih ljudskih nedaća...pogotovo ova "novokomponovana"!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://s2.bitefight.org/c.php?uid=68743
Wookie

Muški

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 7:28 pm

Komunizam se sada spominje u negativnom kontekstu zato sto to nekima tako odgovara,inace je kao ideja idealno drzavno uredjenje besklasnog drustva gde su svi ljudi ravnopravni i jednaki.Kao ideja se javlja jos kod Platona.
Biti komunista,iskreno u dubini duse nije nista negativno i lose,naprotiv.
lep je on u teoriji samo su ga neki ljudi iskrivili ! Fidel Kastro ,Chavez i Staljin kao Predvodnik ! po meni najveci komunista je CHE !
Nazad na vrh Ići dole
Wookie

Muški

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 7:30 pm

nerzjeger ::
bravo wookie....ja sam prvi koji ću se odreči krščanstva i katolicizma! religija je uvijek bila uzrokom svih ljudskih nedaća...pogotovo ova "novokomponovana"!
da se ja sa nekim kacim zbog nekog boga ma bolece me bas ... jebo hriscanstvo ajmo mi u pagane ... perunova deca !
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 7:33 pm

nerzjeger ::
Naravno,potpuno se slazem sa tobom.
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 7:35 pm

Wookie,ovo sto sam napisala odnosi se na komunizam kao ideju,e sad,sto je u praksi kao ideju zloupotrebljavali to je vec neka druga prica.
Nazad na vrh Ići dole
Wookie

Muški

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 7:37 pm

Wookie,ovo sto sam napisala odnosi se na komunizam kao ideju,e sad,sto je u praksi kao ideju zloupotrebljavali to je vec neka druga prica.
ja ne sporim ideju ideja je super samo ljudi su govna ... che je bio izuzetak i mozda tile mada je i on imao svojih bisera ...
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 7:41 pm

ja ne sporim ideju ideja je super samo ljudi su govna ... che je bio izuzetak i mozda tile mada je i on imao svojih bisera ...
Che jedino,Tile je prica za sebe.
Nazad na vrh Ići dole
Wookie

Muški

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 7:43 pm

ala fali jedan che sada ... konatao sam da ce Benazir Buto da uradi nesto sad kad se vratila u pakistan medjutim ubili je dusmani Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 7:46 pm

ala fali jedan che sada ... konatao sam da ce Benazir Buto da uradi nesto sad kad se vratila u pakistan medjutim ubili je dusmani Crying or Very sad
E to je stvarno strasno sto se desilo,zena je imala petlju,svaka joj cast!
Nazalost,mnogima je bila na putu.
Nazad na vrh Ići dole
VojvodaBGD

Muški

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 7:47 pm

Che je terorista
Tito je komunisticki krvnik

Pagan nisam ali nemam nista protiv Rodoverja,samo tebi Wooki to tebi ne stoji...danas su pagani obicno skinsi....ja ih znam dosta.

Sto se tice komunizma,ne znam kako mozete da imate reci hvale za taj jevrejski produkt u kome je unistena velika drzava i ubijena jedna velika porodica....kada spomente komunizam,setite se svih onih zrtava a one dosezu do nekih 100 miliona,komunizam je mnogo vise krvi prolio od naci-fasizma.....

Svim zrtvama crvenog terora nek je Vjecna Slava
Nazad na vrh Ići dole
Wookie

Muški

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 7:51 pm

a zrtve romanova ? njih ko jebe ? dole burzoazija !
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 7:56 pm

Che je terorista

Pagan nisam ali nemam nista protiv Rodoverja,samo tebi Wooki to tebi ne stoji...danas su pagani obicno skinsi....ja ih znam dosta.

Sto se tice komunizma,ne znam kako mozete da imate reci hvale za taj jevrejski produkt u kome je unistena velika drzava i ubijena jedna velika porodica....kada spomente komunizam,setite se svih onih zrtava a one dosezu do nekih 100 miliona,komunizam je mnogo vise krvi prolio od naci-fasizma.....

Slusaj sine,obrisi sline...........
Nazad na vrh Ići dole
VojvodaBGD

Muški

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 8:02 pm

a zrtve romanova ? njih ko jebe ? dole burzoazija !

Tri hiljade crne brade a pred njima Korda Rade...

Siva ptica ljuta lica,krvopija poturica...

Sarac nosi,njime kosi Sveti Rade na hiljade....

Pamte Turci i KATILI kad su s Radom zaratili...

A PAMTE I DANAS!!!!

NAPRED RADE TEBE VOLIM I JA I SA TOBOM PONOSI SE CELA SRBIJA!!!
Nazad na vrh Ići dole
VojvodaBGD

Muški

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 8:04 pm

Che je terorista

Slusaj sine,obrisi sline...........

Drugarice.....proslo je vase vreme
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Sub Feb 09, 2008 8:07 pm

Vidis koliko si ti plitak maleni,da ne kazem glup.Time sto sam vam ovde objasnila znacenje pojma komunizma automatski me svrstavas u komuniste.Mali si ti jos.Shvatices kada jos malo porastes.
Nazad na vrh Ići dole
VojvodaBGD

Muški

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   Ned Feb 10, 2008 10:48 am

Ja nisam cuo to vase objasnjenje,aj izvolite opet...zelim da cujem tu definicuju komunizma,zasto je on dobar?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima   

Nazad na vrh Ići dole

Za sve one koji se ne smatraju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Poznati glumci koji su nas prerano napustili...
» Sve o FACEBOOKU...
» LUMBERSEKSUALCI – novi trend na koji “padaju” žene
» 10 saveta za šminkanje koji će Vam pomoći da izgledate top model
» Koji je danas datum?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HIPERION :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: