HIPERION

Samo opušteno i budi ono što jesi

PrijemPrijem  PortalliPortalli  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 

Formiranje vlade....

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Sirena
Razbijačica

Broj poruka : 4829
Godina : 22
Datum upisa : 14.11.2007

PočaljiNaslov: Formiranje vlade....   Čet Jun 05, 2008 11:28 am

Ko ce s kim?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Sirena
Razbijačica

PočaljiNaslov: Re: Formiranje vlade....   Čet Jun 05, 2008 11:29 am

Ja nesto razmisljam...ako treba vlada da se formira, nisam za to DS-SPO-SPS...
Iz vise razloga: jer ne mogu da svarim taj SPS, dalje, njihov program ,
njihove ideje o besplatnom zdravstvu i skolovanju, ovo-ono..
Budimo realni, Srbija nije ekonomski bogata i jaka zemlja da bi mogla sebi dozvoliti takav luksuz u budzetu...

Zato, kada vec nemamo dovoljno glasova da umesto SPS formiramo vladu sa
LDP, e onda neka lepo formiraju vladu SRS-DSS-SPS...pa izvolte! Ako se
desi regresija(a desice se garant), nemojte posle vi koji ste glasali
za tu opciju da se hvatate za glavu!
Dakle, neka nam pokazu sta znaju(ili bolje reci sta ne znaju) a vladu mozemo srusiti uvek!

Iskreno, i da se formira vlada tipa DS-SPO-SPS, opet ne verujem i da bi to potrajalo. Trajalo bi isto koliko i ona zadnja vlada!

Sve u svemu, kako se okrenes ne valja... ja bih najvise volela da budu novi izbori, Boris i manjine da dobiju vise glasova....

Takodje mislim, da Kostunica ako hoce da opstane na ovoj politickoj
sceni, najpametnije bi mu bilo da se povuce i neko vreme bude u
opoziciji, jer jedino tako ima sanse da ojaca..a ovako u poziciji ce
samo puci(sto bih ja jako volela)
Nazad na vrh Ići dole
Wookie

Muški
Broj poruka : 722
Godina : 30
Datum upisa : 07.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Formiranje vlade....   Čet Jun 05, 2008 7:18 pm

bilo bi pogubn oda ss divizije (dss-srs-sps) naprave vladu ! Ne bi ih skinuli narednih 10 godina veruj mi oni znaju kako se ostaje na vlasti a i ne birajuu sredstva ! ako stvarno naprave vladu ovde sunce vise nikad sijati nece ....

po onome sto ja znam (a izvori su pouzdani ) ds se skoro dogovorio sa sps-om (koji stvarno menja politiku ali ima tvrdih oraha unutar stranke
koji se trzie stare lose politike ) ali sad traze nacin da prekinu sardanju sa ss divizijama a i samim odugovlacenjem dizu sebi cenu ! sto se tice lokala bg ga je ugasio sto mi je u neku ruku drago da osetitite malo kako je to pod radikalima i da vidimo da li ce se bg stranke opet zajebavati !

gradonacelnik ns je canak to je 99% proverena informacija posto ga nece biti u republickoj skupstini jer po zakonu gradonacelnik ili predsednik opstine ne mogu da budu poslanici u isto verme ...
Nazad na vrh Ići dole
Sirena
Razbijačica

PočaljiNaslov: Re: Formiranje vlade....   Čet Jun 05, 2008 11:44 pm

da, i ja sam cula da ce DS formirati sa SPS-om...A nisam ni ocekivala da se vlada odmah formira, naravno da ce Dacic da odugovlaci da bi sebi digao cenu! Mada, ja bih najvise volela da se poniste ovi izbori i ispisu novi gde ce demokratski blok dobiti vise glasova!
Jer ne ide mi u glavu da SPS menja svoju politiku, koliko znam i dalje propagiraju ono isto kao ranije, jedine promene sto vidim su da je dacic napokon kupio kravatu i one promene u sastavu SPS-a(nema odredjenih osoba-Ivkovica, pokojnog Slobe, Gorice,) a sto se tice njihovog programa i politike, ne vidim da propagiraju drugacije kao onda!
Jebalo ih sve sto je besplatno!
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
BLEK
BLEK

Muški
Broj poruka : 17737
Godina : 44
Datum upisa : 13.11.2007

PočaljiNaslov: Re: Formiranje vlade....   Uto Jan 13, 2009 2:10 pm

Premijer: Nema rekonstrukcije Vlade

Beograd -- Predsednik Vlade Srbije Mirko Cvetković izjavio je da u narednom periodu na namerava da obavi rekonstrukciju Vlade.

Iako je predsednik Srbije Boris Tadić na sednici glavnog odbora svoje, Demokratske stranke, izjavio da niko nije zaštićen i pored nesuglasica među ministrima, Vlada Srbije za sada ostaje ista. Cvetković je u pauzi sastanka sa ambasadorima u Palati Srbije, na pitanje novinara da li je razgovarano o mogućoj rekonstrukciji Vlade, odgovorio da se o tome ne razgovara i da ne vidi da će se to dogoditi.

PočaljiNaslov: Re: Formiranje vlade....   

Nazad na vrh Ići dole

Formiranje vlade....
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HIPERION :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: